ATEST Ochrona Pracy

17 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-05-03 18:09

A+A 2023 pod znakiem zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji 🤓

fot. Messe Düsseldorf/ctillmann
fot. Messe Düsseldorf/ctillmann

W dniach 24-27 października 2023 r. w Düsseldorfie odbędą się wiodące na świecie targi i kongres poświęcone ochronie indywidualnej, bezpieczeństwu i higienie pracy.
🤓👇
Pod hasłem „Liczą się ludzie” na targach A+A / AplusA - International Trade Fair and Congress liczni wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania i koncepcje bezpiecznej oraz zdrowej pracy. Tym razem głównymi tematami wydarzenia będą trendy w cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju.
🤓👇👩‍💻
Wystawcy, odwiedzający oraz eksperci znajdą międzysektorowe rozwiązania i odpowiedzi na ważne pytania dotyczące bezpiecznego, zdrowego i zrównoważonego miejsca pracy. Nacisk zostanie położony na tematy takie, jak zrównoważony rozwój i gospodarka, usługi cyfrowe w zakresie dostarczania, konserwacji i przechowywania środków ochrony indywidualnej, praca mobilna, egzoszkielety. Dodatkowo dostępne będą interesujące fora tematyczne oraz innowacyjna strefa start-upów uzupełniająca targi i wyznaczająca nowe trendy.
W ciągu ostatnich dwóch lat tempo zmian w świecie pracy znacznie przyspieszyło. Narzędzia cyfrowe i sztuczna inteligencja umożliwiają pracownikom pracę niezależnie od lokalizacji i zawirowań pandemicznych. Oferują również firmom możliwość zrównoważonych i jednocześnie wydajniejszych procesów produkcji, zakupów i dostaw.
🤓👇👩‍💻🧑‍🚒
W ramach targów A+A Federalna Grupa Robocza ds. Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (Basi) organizuje 38. Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Kongres podejmuje przyszłościowe tematy związane z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem oraz prezentuje krajowe i globalne tematy polityczne i strategie zapobiegawcze, takie jak „Vision Zero”. – Kongres daje atrakcyjną możliwość połączenia pomiędzy innowacyjnymi produktami i usługami, a także wiedzą ekspertów, odkryciami naukowymi i najlepszymi praktykami. Ponadto zapewnia wszystkim innowacyjną platformę wiedzy o profilaktyce, promuje wymianę informacji pomiędzy państwowymi organami bhp, zakładami ubezpieczeń wypadkowych, organami samorządowymi, przedstawicielami firm oraz politykami – wyjaśnia dr Christian Felten, dyrektor zarządzający Basi.
🤓👇👩‍💻🧑‍🚒🥾
Więcej informacji na stronie: https://www.aplusa-online.com/
🤓👇👩‍💻🧑‍🚒🥾🍀

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58342072