ATEST Ochrona Pracy

19 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-06-19 18:07

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo pracy – za nami 3. edycja Wektorów BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków


30 maja odbyła się kolejna edycja konferencji Wektory BHP Intersafe & DNV – Forum Praktyków. Podczas wykładów zostały poruszone zagadnienia dotyczące m.in. zgodności z wymaganiami norm ISO 37301:2021 i ISO 31022:2020, efektywnego zarządzania ryzykiem zawodowym, przykładów dobrych praktyk zmieniających kulturę bezpieczeństwa oraz analizy zagrożeń na stanowiskach spawalniczych wraz z pokazem zastosowania sprzętu ochronnego.

Wektory BHP to nie tylko wykłady. Networking, dyskusje i rozmowy to nieodłączne elementy wydarzenia, które przyczyniają się do tworzenia i rozwijania sieci kontaktów w branży bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wątki poruszane w dyskusjach dotyczyły zagadnień bhp, takich jak nowe wyzwania, zmiany legislacyjne, innowacyjne rozwiązania czy dobre praktyki. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań wykładowcom, zgłaszania wątpliwości oraz prowadzenia rozmów, co sprzyjało głębszemu zrozumieniu omawianych tematów i wymianie poglądów.
Zobacz relację wideo: https://youtu.be/5ADxK6kp_uY

Następna, czwarta edycja konferencji Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków odbędzie się 26 września w Gdyni. Informacje będą zamieszczone na stronie: https://poznaj.lyrecopolska.pl/wektorybhp

Partnerami wydarzenia byli ATEST – Ochrona Pracy oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58375769