ATEST Ochrona Pracy

19 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-08-11 8:56

Wydawnictwo SIGMA-NOT na Targach ENERGETAB 2023 - Stoisko A 12


Serdecznie zapraszamy na stoisko Wydawnictwo SIGMA-NOT A 12 na Targach Energetab 2023, które odbędą się od 12 do 14 września 2023 r.

Na Targach ENERGETAB 2023 będzie można zobaczyć nowoczesne rozwiązania stosowane w branży energetycznej oraz wziąć udział w konferencjach i spotkaniach z producentami urządzeń, przedstawicielami energetyki, firm wykonawczych, instytutów branżowych, klastrów energii, a także prosumentów do których zalicza się coraz większa część społeczeństwa.
Ponad 400 polskich i zagranicznych wystawców tegorocznych targów zaprezentuje spektrum specjalistycznych maszyn i urządzeń elektroenergetycznych, aparaturę rozdzielczą i łączeniową, kontrolno-pomiarową, automatyki i sterowania, osprzęt sieci przesyłowych i dystrybucyjnych, energooszczędne oświetlenie przemysłowe i drogowe, systemy informatyczne i telekomunikacyjne stosowane w energetyce czy innowacyjne technologie sieciowe. Nie zabraknie też odnawialnych źródeł energii.

Na otwartych terenach wystawowych zostaną wydzielone trzy specjalne strefy:
• Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE,
• Strefa Elektromobilności – SEL,
• Strefa Praktycznych Pokazów technologii elektrycznych – SPP.

W trakcie uroczystości otwarcia Targów nastąpi wręczenie wyróżnień dla laureatów konkursu na „szczególnie wyróżniający się produkt” prezentowany na targach ENERGETAB 2023.

Więcej informacji na: https://energetab.pl/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58377022