ATEST Ochrona Pracy

19 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-08-27 14:02

Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków już 26 września! ➡️✅⬅️


Już po raz czwarty odbędzie się konferencja Wektory BHP Intersafe Polska & DNV - Business Assurance Poland Forum Praktyków, której głównym tematem niezmiennie jest kwestia bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz dobrostanu pracowników. W programie znajdą się nie tylko prelekcje prowadzone przez ekspertów z branży, ale także analizy przypadku, które pozwolą spojrzeć na tematykę bhp z praktycznej perspektywy.
➡️✅⬇️
– Naszym celem jest nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także budowanie świadomości i tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń. Bezpieczeństwo i dobrostan w miejscu pracy to aspekty, które wpływają nie tylko na efektywność przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim na życie i zdrowie pracowników. Dlatego też staramy się zaoferować uczestnikom konkretne narzędzia i pomysły, które pozwolą im działać aktywnie i twórczo w tej dziedzinie – mówi Ryszard Szefler, Safety Business Line Director, Intersafe a Lyreco Company.
➡️✅⬇️
Tematy poruszane podczas najbliższego spotkania obejmą m.in. znaczenie działań prewencyjnych prowadzących do zwiększenia bezpieczeństwa, metody ochrony pracowników przed hałasem, nowe sposoby dysponowania produktami bhp dzięki maszynom vendingowym oraz niezwykle ciekawy temat elastyczności i odporności psychicznej, istotny w prowadzeniu biznesu i nie tylko.
➡️✅⬇️
Uczestnictwo w konferencji jest możliwe na dwa sposoby – stacjonarnie, na miejscu w Gdyni, oraz online, dzięki streamingowi wydarzenia.
➡️✅⬇️
Szczegóły oraz formularz rejestracyjny:
https://intersafe.lyrecopolska.pl/wektory-bhp
➡️✅⬇️
Start konferencji: 26 września o godz. 9:00
Miejsce: Siedziba DNV, ul. Łużycka 6E, 81-537 Gdynia
Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie stacjonarne jest ograniczona.
➡️✅⬇️
Partnerami wydarzenia są: ATEST - Ochrona Pracy oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.
➡️✅⬇️

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58376063