ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-09-05 20:30

„Safety at Work” – I Międzynarodowy Konkurs Rysunkowy Faraone 🎨

Zdobywacą drugiego miejsca jest Marco De Angelis z Włoch.
Zdobywacą drugiego miejsca jest Marco De Angelis z Włoch.

Faraone Group, lider w produkcji aluminiowych, profesjonalnych konstrukcji do pracy na wysokości, od lat wspiera kulturę bezpieczeństwa w wielu krajach na całym świecie. W tym roku Faraone zorganizowało I Międzynarodowy Konkurs Rysunkowy pod hasłem „Safety at Work”.
🎨
W konkursie wzięło udział ponad 700 artystów z 60 krajów. Jury, którego pracami kierował znany włoskiego ilustrator i rysownik Marco D’Agostino, wyłoniło 100 najlepszych prac, w tym trzy zwycięskie. Zdobywcą pierwszego miejsca jest Polak, znany i ceniony ilustrator, Paweł Kuczyński.
🎨
Zwycięzca nie mógł pojawić się na uroczystej gali podsumowującej konkurs we Włoszech. Nagrodę odebrał w polskiej fabryce Faraone, w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Wręczył mu ją Gianluca Marcattilii, prezes Faraone Poland, osoba od lat silnie związane ze środowiskiem bhp, główny fundator Fundacja Kultury Bezpieczeństwa Polska Kocha Bezpieczeństwo.
🎨
Zachęcamy wszystkich do udostępniania prac konkursowych, by wspólnie promować kulturę bezpieczeństwa. Wyróżnione w konkursie rysunki można zobaczyć i pobrać ze strony https://faraone.pl/bezpieczenstwo-pracy-oczami-artystow/
🎨

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59398336