ATEST Ochrona Pracy

17 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-10-02 13:18

BeNiSz 2023 już za nami! 🙂


Wiele merytorycznych zagadnień, ciekawe dyskusje i wystąpienia, koleżeńska atmosfera i piękna pogoda – tak można jednym zdaniem podsumować seminarium Bezpieczeństwo w Nauce i Szkolnictwie Wyższym BeNiSz 2023, które odbyło się 28–29 września w Gdańsku. Seminarium zostało zorganizowane przez Biuro Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Gdańskiego i redakcję ATEST.
🙂👩‍🏫
W programie znalazły się m.in. następujące zagadnienia: nowoczesne zarządzanie służbą bhp w uczelniach, system kontroli bhp w uczelniach, organizacja ćwiczeń ewakuacyjnych, prace niebezpieczne pożarowo, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego w uczelniach, programy prozdrowotne i profilaktyczne, zmiany formalno-prawne w kartach charakterystyki, nowe podejście do oceny ryzyka chemicznego, gospodarowanie środkami ochrony indywidualnej, kompleksowe podejście do wypadków w uczelniach, sztuka prowadzenia szkoleń w celu maksymalnego zaangażowania słuchaczy i osiągania rezultatów. Drugiego dnia seminarium odbyła się wycieczka techniczna do Rafinerii Gdańskiej.
🙂👩‍🏫🍀
Seminarium BeNiSz zostało poprzedzone konferencją UG „Bezpieczeństwo i Zdrowie w Pracy”, która odbyła się 27 września. Dziękujemy uczestnikom i organizatorom za trzydniowe święto bhp w Uniwersytecie Gdańskim. Więcej na temat tych wydarzeń już wkrótce w ATEŚCIE. Relację z konferencji i seminarium można znaleźć na stronie UG: https://tiny.pl/c1qq3
🙂👩‍🏫🍀 👍

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58341724