ATEST Ochrona Pracy

17 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-10-16 8:55

Od specjalisty do eksperta: budowanie profesjonalnej pozycji w służbie bhp 💪


Wykład pod tym tytułem znalazł się w programie 14. ogólnopolskiej konferencji miesięcznika ATEST - Ochrona Pracy, która odbędzie się w Krakowie w dniach 15–17 listopada br.
👇
Tematyka wykładu:
🟩 Wprowadzenie do znaczenia budowania marki eksperta w służbie bhp. Wyjaśnienie znaczenia budowania marki osobistej w służbie bhp i jej wpływu na zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników.
🟩 Definiowanie marki eksperta. Omówienie cech, umiejętności i wartości, które wyróżniają eksperta w służbie bhp. Zrozumienie, jakie korzyści płyną z posiadania silnej marki osobistej.
🟩 Kluczowe elementy budowania profesjonalnej pozycji. Umiejętności komunikacyjne: skuteczne słuchanie, jasne wyrażanie myśli, dostosowanie komunikacji do odbiorcy. Wiedza fachowa: stałe doskonalenie się, śledzenie najnowszych trendów i przepisów w dziedzinie bhp. Zarządzanie: umiejętność efektywnego planowania, organizowania i realizacji zadań w obszarze bhp. Budowanie trwałych i wartościowych relacji z klientami, współpracownikami i pracodawcami.
🟩 Wykład koncentruje się na roli budowania marki osobistej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy i jej wpływu na zarządzanie bezpieczeństwem, a także zwiększanie zaangażowania pracowników i pracodawców w sprawy bhp, poprzez budowanie osobistego autorytetu. Podczas wykładu omówione zostaną podstawowe aspekty budowania marki osobistej. Przedstawione zostaną praktyczne wskazówki dotyczące budowania marki, takie jak rozwijanie komunikacyjnych umiejętności przywódczych, budowanie relacji i kreowanie spójnego przekazu.
🤓
Wykład wygłosi Aleksandra Romel-Domarecka – HR i HSE Manager, trenerka biznesu, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej i marki „Spokój w pracy”. Opiekun merytoryczny studiów podyplomowych Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz wykładowczyni na Uniwersytecie WSB Merito. Od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem ludźmi i ich bezpieczeństwem w pracy. Zarówno w zakresie twardych wymagań prawnych, jak i w miękkim obszarze HR. Z jej doświadczeń korzystają pracodawcy, przedsiębiorcy, osoby zajmujące się na co dzień sprawami personalnymi oraz adepci tematyki zarządzania bezpieczeństwem. Jej główny obszar zainteresowań to zagadnienia związane z budowaniem kultury pracy, zachowaniem pracowników i czynnikami psychofizycznymi, takimi jak stres czy wypalenie zawodowe.
👍
Więcej o konferencji i rejestracja: https://www.atest.com.pl/konferencja
💪

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58341736