ATEST Ochrona Pracy

25 lipca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-10-23 21:01

Co ma wisieć, nie utonie

Jan Lipiarski
Jan Lipiarski

Wykład pod tym tytułem znalazł się w programie 14. ogólnopolskiej konferencji ATESTU, która odbędzie się w Krakowie w dniach 15–17 listopada br.

Będzie to wykład chodzony. Spontaniczna drama o wykonywaniu pracy na wysokości. Prowadzący postara się z uczestnikami konferencji rozwiązać problem doboru środków do pracy na wysokości. Nie wpadając przy tym do wody (dosłownie i w przenośni). W zależności od biorących udział może okazać się to wesołe lub zupełnie smutne przeżycie – dla obu stron.
Prowadzący i uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie, co zrobić, aby środki ochrony indywidualnej nie były wrogiem pracowników.

Wykład poprowadzi Jan Lipiarski – ekspert z zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości, znawca sprzętu chroniącego przed upadkiem i zapewniającego bezpieczną pracę oraz ewakuację z wysokości, właściciel firmy Wertykal, prowadzącej szkolenia i usługi z tego zakresu, w tym szkolenia GWO (Global Wind Organisation) dla techników z branży wiatrowej, szkolenia dotyczące bezpiecznej pracy na wysokości (dla pracowników, dla nadzoru i służby bhp, instruktaże bezpiecznej pracy na wysokości na konkretnych obiektach, ćwiczenia ewakuacji z wysokości, w tym ewakuacji z żurawia wieżowego), a także zajmującej się doradztwem dotyczącym pracy w przestrzeniach zamkniętych.

Więcej o konferencji i rejestracja: https://www.atest.com.pl/konferencja

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 60427554