ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-11-03 21:59

❌ Błąd jako szansa na rozwój bezpieczeństwa pracy


Wykład pod tym tytułem znalazł się w programie 14. ogólnopolskiej konferencji miesięcznika ATEST - Ochrona Pracy, która odbędzie się w Krakowie w dniach 15–17 listopada br.

Jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Nie zawsze łatwo wszystkim zaakceptować ten fakt. Dlatego podczas wykładu postaramy się odpowiedzieć m.in. na następujące pytania:
🛞 Jak organizacja może ograniczyć błędy?
🛞 Jak odejść od kultury obwiniania?
🛞 Jak tworzyć kulturę odpowiedzialności?
🛞 Jak otoczenie wpływa na nasze zachowanie?
🛞 Jak uczyć się ze zdarzeń, wypadków, błędów?
🛞 Co pozytywnego jest w porażce?
🤓 Wykład wygłosi Justyna Pokładnik (TAM - Odczarowujemy BHP) – pedagog, metodyk nauczania, asesor AC/DC. Ukończyła wiele kursów m.in. z zakresu grywalizacji, myślenia wizualnego oraz Mental Health First Aid. Od ponad 10 lat wpiera firmy w budowaniu kultury bezpieczeństwa poprzez analizy, szkolenia, doradztwo czy budowanie programów działania. Potrafi również skutecznie naprawić to, co nie działa. Jej zawodowym konikiem jest metodyka nauczania. Ciągle szuka nowych metod i pomysłów na skuteczne przekazywanie wiedzy. Prowadzi również najbardziej praktyczne warsztaty dla służby bhp z zakresu prowadzenia szkoleń bhp metodami aktywizującymi. Organizuje dni bhp, kampanie poświęcone tematowi bezpieczeństwa w Polsce i krajach niemieckojęzycznych. Tworzy również angażujące i kreatywne materiały szkoleniowe, gry szkoleniowe, plakaty i kursy e-learningowe. W pracy kreatywnej pomaga jej znajomość metody Design Thinking. Jest ambasadorem i wykładowcą Akademii Humanitas. Lubi być w ciągłym działaniu, kawę, książki (szczególnie reportaże), pisanie, filmy, zgubić się podczas podróży po świecie i tworzyć własne gry.
🤓
Więcej o konferencji i rejestracja: https://www.atest.com.pl/konferencja
🤓

  poprzednie   następne  

Dodaj swój komentarz


 
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59398844