ATEST Ochrona Pracy

19 kwietnia 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2023-12-29 12:15

Zamykamy rok i wspominamy 🥳🤩


🎄 To już koniec grudnia, a my jeszcze nie ochłonęliśmy po listopadowej konferencji ATESTU. Odbyła się w dniach 15–17 listopada 2023 r. w Krakowie pod hasłem „Zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników” i miała niezwykle zróżnicowany i rozbudowany program. Jeśli jako organizatorzy możemy pokusić się o stwierdzenie, że wszystkie propozycje programowe się udały, to tylko dzięki zaangażowaniu uczestników i partnerów konferencji. Konferencję zaczęliśmy od pracy w grupach warsztatowych, omawiając i ćwicząc zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa maszyn, zarządzania zdrowiem pracowników, stosowania gier na szkoleniach bhp (był escape room, a jakże!), budowania pozycji i wizerunku w służbie bhp. Zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy służyły gra terenowa z kodami QR oraz test „Dowiedz się i odpowiedz”, do którego odpowiedzi należało szukać na stoiskach zorganizowanych przez Elokon, Faraone, Filter Service, Instytut Medycyny Pracy, Milwaukee, Prosave, a także w demobusie firmy IVM Poland.
🎄🥳
Do wygłoszenia wykładów konferencyjnych zaprosiliśmy uznanych ekspertów z różnych dziedzin, więc w programie mogliśmy połączyć zagadnienia techniczne i prawne z tematami tzw. miękkimi. Wkrótce więcej szczegółów na temat wystąpień konferencyjnych.
🎄🥳🤩
Była też dyskusja panelowa „Pora na nowelizację ogólnych przepisów bhp”, od której rozpoczynamy ogólnopolską dyskusję, co i jak zmienić w naszym najważniejszym branżowym przepisie, żeby dostosować go do zmian w prawie i technice oraz ułatwić jego stosowanie w celu poprawy warunków pracy.
🎄🥳🤩🤓
Trzeci dzień konferencji poświęciliśmy na wizyty techniczne w niezwykłych krakowskich zakładach pracy. Jedna grupa pojechała na stare miasto – do Muzeum Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego (wkrótce opublikujemy artykuł na temat warunków pracy w tej placówce). Druga udała się do Zakładu Uzdatniania Wody Rudawa krakowskich wodociągów, a trzecia zwiedziła ekospalarnię, czyli Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.
🎄🥳🤩🤓🤝
Chcemy podziękować za udział, pomoc, zaangażowanie, dobry humor i merytoryczne dyskusje wszystkim uczestnikom konferencji. Tak duże przedsięwzięcie nie udałoby się bez wsparcia partnerów, których wymieniamy w kolejności alfabetycznej: DNV, Elokon, Faraone, Filter Service, Instytut Medycyny Pracy, Milwaukee, Polska Grupa BHP, Prosave, TAM, Wertykal, Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Do konferencji będziemy wracali w przyszłym roku na naszych łamach i w materiałach pokonferencyjnych, które zamieścimy na stronie internetowej. Podzielimy się wiedzą, którą zdobyliśmy dzięki naszym partnerom i ekspertom.
🎄🥳🤩🤓🤝👍
W grudniu myślimy już o nowej konferencji ATESTU i o planach wydawniczych na 2024 rok. Zachęcamy do pozostania z nami i skorzystania z promocyjnych ofert prenumeraty – szczegóły na https://www.atest.com.pl/prenumerata
🎄🥳🤩🤓🤝👍👆

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58376094