ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2024-04-15 20:33

Znamy złotych medalistów Targów SAWO 2024 🥇


Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targów SAWO, które odbędą się 23-25 kwietnia 2024 r. poznajemy laureatów Złotego Medalu Grupa MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność.
🥇
Nagrody, przyznawane przez ekspertów z branży, nie tylko podkreślają prestiż produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim stanowią gwarancję ich innowacyjności oraz jakości. Po posiedzeniu Sądu Konkursowego Złoty Medal Grupy MTP Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO przyznano szesnastu produktom. Oto one:
- ATLAS FIT Insole – wkładka do buta, oferowana przez ATLAS-SCHUHFABRIK GmbH & Co. KG;
- Automatyczna Bramka Traffic Dock Gate R2, oferowana przez Anter System Polska Sp. z o.o.;
- Bariera akustyczna z wykorzystaniem struktur rozpraszaczy dźwięku, oferowana przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy;
- ELOStopTime – dobiegometr, oferowany przez ELOKON POLSKA Sp. z o.o.;
- EVO® ALTA™ - hełm, oferowany przez JSP Safety GmbH/JSP;
- HID-RATION™ ACADEMY – Programy Właściwego Nawadniania Pracowników, oferowany przez OSMOTEQ Sp. z o.o.;
- JALAS® EXALTER 9988 GTX – buty ochronne, oferowane przez EJENDALS AB;
- Kieszenie wiszące Click Pocket System, oferowane przez Mascot International Austria GmbH;
- Komplet odzieży ChemGuard Nomex® Comfort z technologią EcoForce™, oferowany przez PW KRYSTIAN Sp. z o.o.;
- Nitrex 265RP – rękawice, oferowane przez UNIGLOVES UK Ltd.;
- Odzież intensywnej widzialności z technologią LED, oferowana przez PW KRYSTIAN Sp. z o.o.;
- Półbut roboczy OLIVIER S1, oferowany przez STALCO Sp. z o. o. S.K.A.;
- SEAL MID S3S FO SR - obuwie, oferowane przez BICAP/CALZATURIFICIO 5BI SRL;
- TEGERA 8846 – rękawice antyprzecięciowe, oferowane przez EJENDALS AB;
- Ubranie koszarowe dla Ochotniczej Straży Pożarnej, oferowane przez Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu;
- Urządzenie samohamowne z elektronicznym sterowaniem do skracania drogi spadania z wysokości, oferowane przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy.
🥇
Szczegółowa lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP Targów SAWO 2024 znajduje się na stronie: https://targisawo.pl/pl/aktualnosci/wytypuj-swojego-laureata-wsrod-nagrodzonych-zlotym-medalem-sawo-2024/
🥇
Po werdykcie profesjonalnego jury, drugim etapem promocji nagrodzonych rozwiązań jest plebiscyt internetowy – Złoty Medal Wybór Konsumentów, w którym branża i klienci mogą oddać swój głos na wyróżnione przez ekspertów rozwiązania.
Opinia konsumentów jest równie istotna jak wybór profesjonalnego jury, dlatego w ramach konkursu Złotych Medali organizowane jest także otwarte głosowanie internetowe na najlepszy produkt. Produkt z najwyższą liczbą głosów otrzyma dodatkowe wyróżnienie - Złoty Medal Wybór Konsumentów Targów SAWO 2024. Plebiscyt publiczności trawa do 18 kwietnia do godziny 23:59.
Swoje głosy można oddawać za pośrednictwem platformy internetowej, na której znajduje się również pełna lista nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP: https://mtp-link.pl/wybor_konsumentow_SAWO_2024
🥇
Wręczenie Złotych Medali Grupy MTP oraz Wyboru Konsumentów zaplanowano na pierwszy dzień Targów SAWO: 23 kwietnia 2024 r. Laureaci zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali otwarcia Targów SAWO w pawilonie 4 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
🥇
Nagrodzone produkty i usługi będą prezentowane na stoiskach wystawienniczych w dniach 23-25 kwietnia br. podczas Targów SAWO 2024. Ekspozycja tegorocznej edycji poznańskich targów będzie rekordowa – swoją obecność potwierdziło blisko 300 wystawców z 25 krajów, których stoiska wypełnią aż trzy pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Program targów dostępny jest na stronie: https://targisawo.pl/pl/program-wydarzen/

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59399104