ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2024-04-22 22:11

Faraone Poland zaprasza na targi SAWO 2024! 👍


👍 Faraone Poland ma przyjemność ogłosić swój udział w tegorocznych Targach SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia. Podczas targów firma na stoisku 2 w hali 3 przygotuje dla odwiedzających wyjątkową strefę dydaktyczną i multimedialną oraz przestrzeń ekspozycyjną, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze konstrukcje. W ramach programu targów odbędą się także darmowe szkolenia. Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://www.faraone.pl/sawo-2024. Warto skorzystać z formularza i pozostawić swój adres w bazie. Akademia Faraone prowadzi wiele podobnych działań przez cały rok.
👍
Podczas wykładów i ćwiczeń praktycznych zapewnione będzie nagłośnienie. Każdy uczestnik otrzyma specjalne słuchawki. Oprócz tego firma przygotuje również niespodziankę w postaci wirtualnej rzeczywistości, która pozwoli na krótką podróż po wirtualnym świecie wraz z symulacją upadku z drabiny. Akcja prowadzona jest pod hasłem WASZA WYSOKOŚĆ JEST BEZPIECZNA i ma na celu pokazać, że nawet najlepszy sprzęt źle dobrany i niewłaściwie stosowany nie jest w stanie uchronić użytkownika przed upadkiem.
👍
W strefie produktowej zostaną zaprezentowane rozwiązania do pracy na wysokości, takie jak drabiny Super Teles i Lady, podest PLS, rusztowanie mobilne Top System Safety MSA54 oraz samojezdne platformy Elevah. To również dobra okazja do poznania lepiej aplikacji mobilnych Faraone APP do zarządzania sprzętem do pracy na wysokości oraz Faraone Control APP do przeprowadzania kontroli technicznych, także przez firmy współpracujące z Faraone Poland.
👍
Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji oraz elementów grywalizacji. Na panelu szkoleniowym poruszane będą aspekty związane z pracą na wysokości, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.
👍
Więcej informacji i harmonogram wydarzeń na stoisku na stronie: http://www.faraone.pl/sawo-2024
👍

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59398280