ATEST Ochrona Pracy

20 czerwca 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]

 

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia

Zobacz starsze wydarzenia

  poprzednie   następne  

2024-05-08 10:51

VII edycja Mistrzostw Kadry BHP 🏆


6 maja 2024 r. wystartował konkurs kierowany do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką. To już VII edycja ogólnopolskiego konkursu, który od lat cieszy się popularnością w środowisku bhp i pozwala sprawdzić wiedzę w tej dziedzinie. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs organizuje Koalicja Bezpieczni w Pracy we współpracy z firmą SEKA S.A. oraz instytucjami państwowymi i organizacjami pozarządowymi.
🏆
Aby wziąć udział w konkursie, należy kliknąć w link: https://bit.ly/MistrzostwaKadryBHP2024
🏆
Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień bhp oraz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy nie tylko przez profesjonalistów, ale także entuzjastów tej dziedziny. W efekcie pozwala to na utworzenie rankingu specjalistów zajmujących się obszarem bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pytania z zakresu bhp obejmują zarówno zagadnienia ogólne, jak i szczegółowe, dotyczące poszczególnych branż.
🏆
– Mistrzostwa Kadry BHP to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży bhp. Nasza inicjatywa sukcesywnie angażuje środowisko bhp, a tylko w poprzedniej edycji udział w I etapie wzięło prawie 700 osób. Nie możemy doczekać się wyników tegorocznej edycji. Nasi eksperci z komisji konkursowej dołożyli wszelkich starań, aby pytania były różnorodne i uwzględniające aktualne zagadnienia na podstawie doświadczenia z ich codziennej pracy – mówi Marta Wojewnik, przewodnicząca Koalicji Bezpieczni w Pracy, dyrektor zarządzająca CWS Polska.
🏆
W celu przystąpienia do I etapu konkursu należy rozwiązać test jednokrotnego wyboru, składający się z 30 pytań. Jest on dostępny na stronie https://bezpieczniwpracy.pl/ w zakładce „Mistrzostwa” lub bezpośrednio pod linkiem https://bit.ly/MistrzostwaKadryBHP2024 do dnia 26 maja 2024 r.
Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, powalczy w II etapie konkursu w dniach 6–9 czerwca o tytuł Mistrza lub Mistrzyni Kadry BHP. Będzie on składał się zarówno z 20 pytań zamkniętych, jak i 5 pytań otwartych wymagających opisowego rozwiązania. Pytania zostały przygotowane przez komisję konkursową, składającą się z ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa w pracy. Przewodniczącym Komisji jest Marek Maszewski, dyrektor działu nadzoru w firmie SEKA S.A., która jest także patronem merytorycznym konkursu. Konkursowi patronują również instytucje państwowe, takie jak Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Państwowa Inspekcja Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, oraz organizacje pozarządowe, w tym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Pracodawcy RP i Konfederacja Lewiatan.
🏆
Organizatorem konkursu jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, która od 2014 r. prowadzi działalność edukacyjną i popularyzacyjną, jako inicjatywa firm CWS Polska, PW Krystian i TenCate Protective Fabrics.
Miesięcznik ATEST jest patronem medialnym konkursu.
Pierwszy etap trwa od 6 do 26 maja 2024 r.
🏆

  poprzednie   następne  

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 59398555