ATEST Ochrona Pracy

20 maja 2024 r.

[Prenumerata] [Spis treści]     

 

ATEST 2/2024

Artykuł promocyjno-informacyjny

Targi BHP blisko i regionalnie, ale profesjonalnie? Czemu nie?

Czym są Warsztaty BHP?

Rozwój jest kluczowym elementem funkcjonowania naszej firmy - z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania. W DNA Prosave.pl wpisana jest potrzeba działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracowników w miejscu pracy. Ciągłe poszukiwanie nowości, zgłębianie istniejących rozwiązań i poznawanie nowych w praktyce. Zatem, chcąc odpowiedzieć na docierające do nas potrzeby przedsiębiorstw, które są naszymi Klientami, zaczęliśmy organizować 14 lat temu Warsztaty BHP. Spotykając się z pracownikami działów BHP i działów zakupów słyszeliśmy często, że mają oni potrzebę poznawania nowości w BHP, mają szereg pytań do istniejących produktów, szukają wsparcia merytorycznego i nie znaczy to wcale, że nasza wiedza jako ich dostawcy art. BHP była za mała, żeby im pomóc, ale oczekiwali od nas maksymalnie dużo wiedzy. Teraz i już! Wszak można jechać na targi i wszystkiego albo prawie wszystkiego się dowiedzieć, ale szukali sposobu na dotarcie do wiedzy szybko, bez zbędnej zwłoki, oszczędzając czas na liczne spotkania, rozmowy i podróże...

Plakat warsztatów Prosave

No właśnie, targi. Targi branżowe odbywają się zwykle jeden raz w roku i są w Poznaniu albo w Katowicach. Potrzebny jest to czas a podróż to pieniądze. Wpadliśmy więc na pomysł, by razem z producentami, dostawcami ŚOI zorganizować targi BHP blisko naszych Klientów. Lokalnie, regionalnie, w dużym mieście, do którego szybko i łatwo dojadą zainteresowane osoby. I tak od pomysłu do realizacji, powstały Warsztaty BHP.

Początki były trudne. Testowaliśmy, jako organizator wszystko. Miejsce targów, termin, długość trwania, tematykę, sposób przeprowadzenia etc., jednakże największym wyzwaniem była frekwencja. Zapewnienie frekwencji na oczekiwanym i sensownym poziomie w tych czasach jest bardzo trudne, wie to każdy, kto chociaż raz organizował jakiekolwiek szkolenie czy konferencję. Na początku nasze Warsztaty BHP miały 30-40 uczestników... kolejne lata ta liczba zwiększała się. Z każdym rokiem coraz lepszy marketing Prosave.pl, świadomość Klientów, świadomość marki Prosave Academy sprawiły, że teraz na nasze spotkania przyjeżdża ponad 100 osób i jest to standard. Z liczby 6 wystawców, producentów ŚOI - aktualnie mamy ponad 20 firm!

Cały dzień nasi goście spędzają bardzo intensywnie. Jest to dzień wypełniony ciekawymi prezentacjami, konsultacjami, rozmowami ze specjalistami i wśród specjalistów. Ten czas jest maksymalnie efektywnie wykorzystany a możliwość spotkania się jest 4 razy w roku, bo nasze Warsztaty BHP odbywają się w 4 miastach w Polsce w danym roku, więc nie ma problemu, aby termin pasował każdemu a odległość do pokonania była w zasięgu. Czekamy na Państwa w tym roku:

23 maja 2024 we Wrocławiu

13 czerwca w Łodzi

19 września w Katowicach

17 października w Toruniu

Proszę nie zwlekać i już teraz obejrzeć relacje z Warsztatów BHP z poprzedniej edycji w serwisie Youtube.

Zapisy pod adresem: warsztaty.prosave.pl

Naprawdę warto, wiedza i praktyka BHP jest w zasięgu ręki.

Logo Prosave


Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz  
 

©ATEST-Ochrona Pracy 2024

Liczba odwiedzin od 2000 r.: 58850948